Gréckokatolícka cirkev
farnosť Levoča

Boh nás volá k vernosti, nie k úspechu.
Matka Tereza


hwww.lifenews.sk

Vyveska

www.kumran.sk

www.magnificat.sk

www.forumzivota.sk

spz.pavolmaria.org

www.cbreurope.sk

www.instituteofleoxiii.org


Canberra 26. septembra (TK KBS/RV CZ) - Návrh zákona o legalizácii homosexuálnych zväzkov neprešiel snemovňou reprezentantov austrálskeho parlamentu. ::čítať ďalej::

Uverejnené: 26.09.2012
Autor: TK KBSĽutina 25. septembra (TK KBS) - Bazilika minor v Ľutine v pondelok 24. septembra už po štvrtýkrát privítala kňazov Gréckokatolíckej cirkvi na Slovensku na ich metropolitnej púti. Kňazi a ich manželky svojou hojnou účasťou vytvorili sláviace spoločenstvo modliacich sa a počúvajúcich učeníkov a potvrdili, že túto púť, ktorej tradícia vznikla v Roku kňazov, prijali ako niečo, čo je im vlastné a blízke. ::čítať ďalej::

Uverejnené: 26.09.2012
Autor: o.Ľubomír PetríkPrešov 25. septembra (TK KBS) - V nedeľu 23. septembra popoludní navštívil Mons. Jána Hirku, prešovského emeritného biskupa, vladyka Cyril Vasiľ, arcibiskup, sekretár Kongregácie pre východné cirkvi v sprievode prešovského arcibiskupa a metropolitu vladyku Jána Babjaka. Spolu s nimi prišiel aj otec vladyku Cyrila, ktorý je gréckokatolíckym kňazom na dôchodku. ::čítať ďalej::

Uverejnené: 26.09.2012
Autor: o. Andrej RusnákBratislava 28. augusta (TK KBS) - Konferencia biskupov Slovenska zaslala ministrovi zahraničných vecí SR zásadné pripomienky k Dodatku k Štatútu Rady vlády SR pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť. Vo svojom liste zároveň KBS navrhuje, aby Vláda Slovenskej republiky návrh na prijatie Dodatku k Štatútu Rady vlády SR pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť zamietla. ::čítať ďalej::

Uverejnené: 03.09.2012
Autor: TK KBSBratislava 1. septembra (TK KBS) - Dňa 31. augusta kópia ikony Panny Márie Częstochowskej prekročila hranice Českej republiky a popoludní ju na jej prvej slovenskej zastávke – v bratislavskom Kostole Sv. Rodiny - privítal tamojší farár Ján Duc. „Cítime, že si nevieme pomôcť sami. ::čítať ďalej::

Uverejnené: 03.09.2012
Autor: Fórum životaDnes je Sobota 02.júla 2022.
Dnes oslavuje meniny Berta
Zajtra oslavuje meniny Miloslav

Najbližšia liturgia Levoča:
Nedeľa 03.07 o 8:00 hod

Najbližšia liturgia Sp.Podhradie:

Najbližšia aktivita:

Najbližšia akcia:

Partnerske stránky: www.fartore.sk, Farnosť Malcov